Bez owijania w bawełnę

Lipińska napisała swoje trzy książki bez żadnego owijania w bawełnę. Jej założeniem było stworzenie dobrego erotyku, gdzie nie brakuje scen seksu, ani przemocy przeplatanej idealnymi wątkami kryminalnymi. I teraz patrząc na tą książkę, którą już od kilku lat można zakupić można powiedzieć, że Blanka Lipińska jako prawdziwa debiutantka zaliczyła udany sukces. Jej trzy pozycje okazały się sukcesem, z których pierwsza doczekała się już kinowej ekranizacji. Sama autorka chyba nie do końca zdawała sobie sprawę, że uda jej się zaliczyć taki sukces na rynku literackim. Nikt nie wie, czy będziemy mogli podziwiać jakieś inne jej książki, ale wiadomym jest, że o Blance Lipińskiej już zrobiło się głośno i nikt na pewno tak szybko o niej nie zapomni. Do jednego z wielu zawodów jaki już wykonywała można dopisać kolejny – autorka doskonałych, polskich erotyków.

Mafia, porwanie, seks i miłość

W tych czterech słowa doskonale opisana jest całość sagi. Ponieważ wszystko zaczyna się od porwania. Potem jest mafia, wybuch dużej namiętności, mamy liczne sceny seksu, a to wszystko okraszone okraszone przepięknymi widokami na Sycylię, która znana jest ze swojego gorącego klimatu i cudownych miejsc. To byłoby w skrócie.

Laura Biel to Polka, która wyjeżdża ze znajomymi na wakacje na Sycylię. Nikt z całej grupy nie może być tak naprawdę pewny co się przydarzy na gorącej wyspie. A w szczególności tego, że już drugiego dnia Laura zostanie porwana przez mafię i nikt nie będzie pewien, co się z nią dzieje. Kobieta miała się całkiem dobrze i nie groziło jej nic. Tylko tyle, że ojciec chrzestny sycylijskiej mafii powiedział, że Laura ma rok na to, żeby go pokochać. Jeżeli się nie uda, to ją wypuści. Okazuje się, że Laura pomimo pierwszych wątpliwości, pokochała tego faceta, który był szalenie przystojny, ale również szalenie niebezpieczny. Miłość do niego to wielkie ryzyko, które ona zdecydowała się podjąć i chyba nie żałuje tego za żadne skarby.

W dalszych tomach sagi widzimy jak znajomość, a potem małżeństwo Laury i Massimo pięknie się rozwija. Bajkowego ślubu wszyscy mogliby pozazdrościć tej dwójce. Tylko, że oboje mają teraz tajemnicę do ukrycia przed całym światem. Kobieta spodziewa się dziecka. W związku z tym, że mafia planuje wyjątkowo niebezpieczną zbrodnię, lepiej nie obwieszczać całemu światu, że Laura jest w ciąży. Mogłoby to bowiem wszystkim zagrozić. Coś idzie mimo wszystko nie tak. Dochodzi do ogromnej tragedii, która zmienia spojrzenie na wszystko.

Tło zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com