Co można powiedzieć o Blance Lipińskiej?

Blanka Lipińska (https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w ostatnich czasach. Trzeba przyznać, że jej sława jest bardzo duża. W ciągu trzech lat doczekała się nie tylko wielu milionów na koncie, ale także statusu celebrytki, dzięki czemu jej nazwisko, jak również twarz jest bardzo mocno rozpoznawana. To nie tylko dlatego, że śmiało mówi o seksie. Ona także napisała trzy fantastyczne książki erotyczne, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród czytelników. Tak, do tego grona w zdecydowanej mierze należą kobiety, chociaż nie można powiedzieć, że książki nie trafiły do panów. Ale to kobiece serca są mocno zachwycone Don Massimo, który jest niezwykle sprytny, inteligentny, a do tego ma ciało jak najpiękniejszy Bóg. Laura to również piękna kobieta, która zachwyci nie jednego pana – w szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę ekranizację pierwszej części sagi, jaka ukazała się w kinach już. Tak samo jak wszystkie trzy książki cieszyły się wielkim powodzeniem, tak na film zaraz po premierze ruszyły zgłodniałe fanki tej wspaniałej sagi.

Laura i Don Massimo

“365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni” to trzy książki, które na pewno wywołują wśród ludzi sprzeczne emocje. Od nienawiści po wielką miłość do książek o tematyce erotycznej. Laura lubi dobre wrażenia w łóżku. Myślała, że już wszystko wie o seksie. Ale jeszcze nie wie jak bardzo się myli. Polka razem z chłopakiem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię, gdzie ma w planach spędzić fantastyczne wakacje. Jeszcze nie wie jaki wpływ na jej życie będzie miał pobyt w takim miejscu. Kobieta pada ofiarą porwania sycylijskiej mafii. Don Massimo uważa, że jest to kobieta jego życia, która musi go pokochać. Nie bierze pod uwagę innej opcji. Laura zaskoczona, zszokowana nie wie co ma powiedzieć. Chce uciec, ale on nie daje jej żadnej możliwości. Niby nie robi jej krzywdy, ale Massimo wszystko kontroluje. Zamiast jednak trzymać swoje emocje na wodzy, Laura wręcz przeciwnie. Coraz bardziej zafascynowana zaczyna interesować się światem Massimo, który pokazuje jej wiele – również to, że w łóżku można otrzymać jeszcze więcej i więcej. Czy Massimo zdobędzie Laurę?

Tak, zdecydowanie lektura nie należy do grzecznych. Trzeba przyznać, że seks w tej książce jest tego bardzo dużo. Nie zabraknie wątków kryminalnych, które sprawiają, że cała akcja w książce jest jeszcze lepsza i człowiek z wielką przyjemnością zabiera się do lektury całej sagi. Lipińska stworzyła jedno z najlepszych dzieł erotycznych na rynku.

Tło zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com