Erotyka dla każdego

Tematy erotyczne to nic takiego. Udowadnia to doskonale Blanka Lipińska w swojej książce. A dokładnie w trzech książkach – “#65 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”. Całość to jedna seria, która opowiada o wyjątkowej miłości, fascynacji, wzajemnej zależności i …seksie. Autorka i celebrytka, była hipnoterapeutka i kosmetyczka, menedżerka klubów nocnych postanowiła coś napisać. Jak już postanowiła, tak też zrobiła i wyszły z tego trzy wspaniałe książki, które czyta się z wielką przyjemnością. Panie, które miały do czynienia z tymi trzema pozycjami przyznają, że bardzo ciężko ją odłożyć na bok. Te książki to coś wspaniałego, prawdziwa uczta dla zmysłów, które na pewno długo nie dadzą o sobie zapomnieć. Porządna dawka emocji i elementów sensacyjnych zapewniona. Blanka Lipińska dzięki temu, że stworzyła tak wspaniałe książki zasłużyła sobie na wielkie uznanie – po części stając się teraz jedną z najlepszych ekspertek od seksu. To dobrze, że w naszym kraju jest coraz więcej osób, które nie boją się mówić o seksie.

Gorąca Sycylia

Sycylia to gorąca wyspa, gdzie dużo może się wydarzyć. To wyspa, dzięki której Laura kompletnie zmieniła swoje życie. Nawet nie spodziewała się, że wakacje z bliskimi na tej wyspie sprawią, że jej życie zmieni się o 180 stopni, a ona znajdzie miłość swojego życia. Chociaż w pierwszej kolejności kompletnie się na to nie zanosiło. No bo jak można pokochać swojego oprawcę. No dobrze, w przypadku Massimo i Laury słowo “oprawca” jest przesadzone. On nawet nie zrobił jej krzywdy. Tylko powiedział, że ma 365 dni na to, aby go pokochała. Przy czym nie chciał jej wypuścić. Ona chciała uciekać, on nie pozwolił jej na to. Z dnia na dzień Laura coraz mniej zresztą chciała uciec. Bo głupio było przyznać, że właściwie Massimo zaczął ją pociągać. Czy to jego zwierzęcy magnetyzm, czy też siła, władczość, a może boskie ciało? Czy też wszystko naraz? Dzisiaj Laura już sama nie wie,

Tak, pokochała tego drania, który kocha ją, ale równie dobrze umie sprawić, iż miłość do niego boli. No ale nikt nie powiedział, że życie z ojcem chrzestnym sycylijskiej mafii będzie łatwe. Biorąc go sobie za męża Laura spodziewała się, że jej życie nie będzie teraz prawdziwą bajką. Ale i tak postanowiła zostać, aby być ze swoim ukochanym facetem. Zresztą oboje już niedługo mieli zostać rodzicami. Laura nosi pod sercem dziecko Massimo – owoc ich prawdziwej miłości. Co jeszcze wydarzy się w tej fantastycznych książkach? Pora się tego dowiedzieć.

Tło zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com